148 харківських випускників отримали 200 балів на НМТ

За результатами основної сесії Національного мультипредметного тесту (НМТ), 148 випускників із 67 загальноосвітніх закладів міста Харкова досягли найвищого результату — 200 балів.

Департамент освіти Харкова повідомляє, пишуть Шо?!Новини, що загалом харківські школярі набрали 169 найвищих результатів. Зокрема, з англійської мови було отримано 77 найвищих балів, з математики — 41, з української мови — 25, з історії України — 20, з біології та фізики — по два, а з хімії та української літератури — по одному.

Двоє випускників з ліцеїв №6 та 119 отримали 200 балів з трьох предметів. Ще 15 випускників комунальних закладів середньої освіти, таких як ліцеї №3, 6, 12, 45, 47, 132, 140, 144, 153, 161, 164 та 173, а також фізико-математичний ліцей №27, досягли найвищих балів з двох предметів.

Департамент освіти також зазначив, що 90 випускників складали НМТ у Харкові, 23 — в інших областях України, а 35 — за кордоном.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів