У Харкові затримали 17-річного хлопця, якого підозрюють у жорстокому вбивстві та розчленуванні свого ровесника. Йому повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство).
Про це повідомляють Шо?!Новини з посиланням на Харківську обласну прокуратуру.
За даними слідства, 12 липня пізно ввечері у лісосмузі на проїзді Кільцевому в Харкові між двома 17-річними юнаками виникла сварка. Мотив — ревнощі та особисті образи.
Підозрюваний вийняв ніж і завдав смертельні удари, після чого залишив тіло в лісосмузі.
Розчленування на очах у дівчини
Згодом хлопець повідомив про вбивство своїй дівчині. Вона не могла повірити в таке, але погодилася піти з ним. Разом вони повернулися на місце події, де дівчина побачила тіло підлітка. У її присутності фігурант:
- пилкою і лопатою він відрізав голову, руки та ноги від тулуба.;
- запакував частини у сміттєві пакети;
- тулуб скинув у каналізаційний колодязь;
- решту закопав у тій же лісосмузі.
Також він спалив свій одяг, щоб знищити докази.
«Він знущався з мене»: шокуючі зізнання
Пізніше дівчина згадала, як хлопець неодноразово розповідав їй про сварки з потерпілим. Він заявляв, що хлопець нібито знущався з нього. Слідство вважає, що підозрюваний вже давно роздумував над вбивством, але саме тоді “наважився” на такий тяжкий крок.
Дівчина була шокована, і не одразу повідомила про злочин. Однак коли поговорила зі слідчим, то змогла розповісти деталі вбивства, а також вказала на місце, де було заховано тіло.
Затримання та слідство
Підозрюваного затримано за ст. 208 КПК України. Прокуратура наполягатиме на триманні під вартою.
Нагадуємо: згідно зі ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою, доки її вину не доведено в суді.

