19-річний харків’янин врятував локомотивну бригаду під час атаки

У Харкові 19-річний залізничник став героєм, врятувавши колег під час атаки російських дронів.

Про це повідомляє “Укрзалізниця”, передають новини Харкова.

Артем Суббота, який працює черговим на станції “Харків-Слобідський” лише рік, не розгубився, коли 2 травня на об’єкт полетіли шахеди.

Хлопець миттєво підняв тривогу та вивів локомотивну бригаду в укриття за лічені хвилини до удару.

Артем – залізничник із самого дитинства. Ще в 10 років він прийшов на дитячу залізницю “Мала Південна”, а щойно йому виповнилося 18 – пішов працювати на реальну станцію.

Поки юнак поєднує зміну на залізниці з навчанням у коледжі, в “Укрзалізниці” йому вже вручили офіційну подяку за мужність. Завдяки його залізним нервам того дня обійшлося без жертв.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів