У Харкові 19-річний залізничник став героєм, врятувавши колег під час атаки російських дронів.
Про це повідомляє “Укрзалізниця”, передають новини Харкова.
Артем Суббота, який працює черговим на станції “Харків-Слобідський” лише рік, не розгубився, коли 2 травня на об’єкт полетіли шахеди.
Хлопець миттєво підняв тривогу та вивів локомотивну бригаду в укриття за лічені хвилини до удару.
Артем – залізничник із самого дитинства. Ще в 10 років він прийшов на дитячу залізницю “Мала Південна”, а щойно йому виповнилося 18 – пішов працювати на реальну станцію.
Поки юнак поєднує зміну на залізниці з навчанням у коледжі, в “Укрзалізниці” йому вже вручили офіційну подяку за мужність. Завдяки його залізним нервам того дня обійшлося без жертв.
