На Харківському напрямку ворог двічі намагався прорвати нашу оборону поблизу Вовчанська.
Про це повідомив голова Харківської ОДА Олег Синєгубов, передає видання Шо?!Новини.
21 лютого
Близько 08:00 ранку росіяни вдарили по Куп’янську БпЛА “Молнія” та пошкодили службовий автомобіль разом з поліцейськими всередині. Трьох правоохоронців контузило.
Одразу після цього ворог вдарив по селу Шевченкове Куп’янського району БПЛА “Молнія-2”, в результаті чого згорів автомобіль.
О 09:30 окупанти завдали удару КАБом по Боровій Ізюмського району та пошкодили приватний будинок. Ще один авіаудар прийшовся по землі. Пошкоджень зазнали гараж та високовольтна лінія електропередач. У селищі зникло світло.
А також атакували авіабомбою село Підлиман на Ізюмщині, пошкодивши два приватних житлових будинка та три господарчі споруди. Близько 10:00 російська армія атакувала КАБом с. Новоплатонівка. Влучили по відкритій території.
О 10:50 росіяни також вдарили авіабомбою по відкритій місцевості на території Золочева Богодухівського району. А потім ще атакували КАБом село Орішанка, а дроном – село Гороховатка.
Близько 11:05 ворог повторно завдав удару КАБом по Золочеву, бомба влучила в дорогу. Горіли автомобілі, пошкоджено 2 житлових будинка, будівля Центру зайнятості, двохповерховий багатоквартирний житловий будинок та магазин. Внаслідок обстрілу постраждали пʼятеро людей, один з них – працівник екстреної допомоги.
О 12:20 окупанти скинули боєприпас з FPV-дрону в Купʼянську та пошкодили приватний будинок.
А в 12:30 вдарили дроном по Борщовій у Харківському районі. У той самий час уламки від БПЛА «Герань-2» впали на території села Залужне.
Близько 17:05 на території полігону побутових відходів в Ізюмському районі знайшли уламки ракети.
Ввечері, о 23:01 окупанти влучили дроном цивільному підприємству в с. Близнюки Лозівського району, і ще одним пошкодили по складській будівлі іншого цивільного підприємства.
22 лютого
Близько 04:15 російська армія вдарила КАБом по селу Лобанівка Харківського району. Було зруйновано житловий будинок, спалахнула пожежа.
За кілька хвилин окупанти влучили авіабомбою у землю в селі Макариха Богодухівського району. Влучання КАБ в землю.
22 лютого росіяни влучили дроном по цивільному авто, яке виїжджало з Купʼянська. Машина згоріла, постраждали двоє людей.
Пізніше окупанти атакували дроном ще й село Пристін, внаслідок чого 44-річний чоловік отримав множинні осколкові поранення.
