Рух транспорту на вулиці Камській до 23 березня обмежено.
Про це повідомили у Харківській міській раді, передають Шо?!Новини.
На вулиці Камській, 2 відбувся витік газу, внаслідок чого рух транспорту було обмежено на цій дорозі. Вулицю буде перекрито до 23 березня.
У цей час на Камській фахівці проведуть аварійні роботи з ліквідації витоку газу на газопроводі середнього тиску. Коли роботи завершать – відновлять і рух.
Поки триватимуть аварійні роботи, рух транспорту дозволено вільною від виконання робіт смугою.
