Маленькі харківʼяни проводять своє дозвілля у літніх таборах.
Про це повідомляє Харківська міська рада, передають Шо?!Новини.
На відпочинок до Чорногорії їздили 18 дітей віком від 12 років. Вони перебували у літньому таборі «Україногорці» в місті Колашин.
Діти знаходилися у таборі з 19 по 31 липня та мешкали весь час у гірських будиночках, які нагадують традиційні історичні домівки жителів Чорногорії.
Діти мали змогу не тільки відпочивати, але і розважатися. Для них проводили майстер-класи, організовували підйом у гори, відпочинок на березі Адріатичного моря, екскурсії в міста Бар та Сутоморе, а також у Національний парк Біоградська гора.
Також на кінець липня 46 дітей поіхалигдо Центру дитячого та юнацького відпочинку у Пребелові (Німеччина). Там діти відвідують екскурсії, вчаться стріляти з лука, беруть участь у шоу талантів тощо.
