На Харківщині через небезпеку та близькість до фронту українські фахівці дедалі частіше відмовляються працювати в регіоні. Як результат – близько тисячі одиниць спецтехніки стоять без діла.
Про це повідомляє начальник Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області Андрій Алексєєв, передають новини Харкова.
Щоб техніка не іржавіла, а дороги ремонтувалися, підрядники почали наймати мігрантів з Індії, Бангладеш та країн Африки.
Він наголосив, що працювати доводиться в екстремальних умовах – на рокадних дорогах біля самої лінії бойового зіткнення.
При цьому питання мобілізації для дорожників зараз не є головною причиною дефіциту, адже компанії, що зводять фортифікації та захист для енергетики, мають 100% бронювання працівників. Основний стримуючий фактор для українців – саме безпека.
