Вони хотіли незаконно перетнути кордон на Закарпатті.
Про це повідомляє ДСНС Закарпаття, передає видання Шо?!Новини.
Днями, майже опівночі, рятувальники спільно з прикордонниками знайшли 32-річного та 21-річного жителів Харківської області.
Чоловіки хотіли незаконно перетнути кордон, але заблукали. Вони мерзли у горах протягом трьох діб, без спорядження, води та їжі.
Коли втікачі вкрай замерзли, вони подзвонили до Служби порятунку. Харківʼян розшукали в районі полонини Туркульська. У лікарні їм діагностували загальне переохолодження організму.
