Графіки відключень на Харківщині на сьогодні 11 лютого

Через ворожі обстріли енергосистема Харківщини працює на межі. Тому в середу, 11 лютого, з 00:00 до 24:00 по області знову діятимуть графіки погодинних відключень.

Про це повідомляє “Харківобленерго”, передають новини Харкова.

Коли не буде світла:

Черга 1.1

  • 02:00-09:00;
  • 12:30-19:30;
  • 23:00-24:00

Черга 1.2

  • 02:00-09:00;
  • 12:30-19:30;
  • 23:00-24:00

Черга 2.1

  • 02:00-09:00;
  • 12:30-19:30;
  • 23:00-24:00

Черга 2.2

  • 02:00-09:00;
  • 12:30-19:30;
  • 23:00-24:00

Черга 3.1

  • 00:00-02:00;
  • 05:30-12:30;
  • 16:00-23:00

Черга 3.2

  • 00:00-02:00;
  • 05:30-12:30;
  • 16:00-23:00

Черга 4.1

  • 00:00-02:00;
  • 05:30-12:30;
  • 16:00-23:00

Черга 4.2

  • 00:00-02:00;
  • 05:30-12:30;
  • 16:00-23:00

Черга 5.1

  • 00:00-05:30;
  • 09:00-16:00;
  • 19:30-24:00

Черга 5.2

  • 00:00-05:30;
  • 09:00-16:00;
  • 19:30-24:00

Черга 6.1

  • 00:00-05:30;
  • 09:00-16:00;
  • 19:30-24:00

Черга 6.2

  • 00:00-05:30;
  • 09:00-16:00;
  • 19:30-24:00

Крім того, весь день діятимуть обмеження для промисловості та бізнесу. Ситуація змінюється швидко, тому перевіряйте новини від “Харківобленерго”.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів