Харків перетворився на казку напередодні новорічних свят (фото)

Вперше з початку повномасштабної війни Харків прикрасили ззовні, а не під землею.

Про це повідомляє Харківська міська рада, передають Шо?!Новини.

Вчора у Харкові запалили святкову ілюмінацію. Поки що лише на півгодинки, щоб протестувати декоративні вогні. Працівники СКП «Харківзеленбуд» та Центрального парку перевірили якість підключення та справність ілюмінації.

Прикраси розмістили у саду Шевченка, на території біля оперного театру, також прикрасили сухий фонтан на пл. Свободи. На оформлення витратили 1 км енергоощадних гірлянд, придбаних ще до повномасштабної війни.

З 1 грудня новорічну ілюмінацію включатимуть щовечора, якщо дозволятиме безпекова та енергетична ситуація у Харкові. Також сьогодні повністю прикрасили станцію метро “Університет”, де стоїть головна ялинка міста.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів