Вперше з початку повномасштабної війни Харків прикрасили ззовні, а не під землею.
Про це повідомляє Харківська міська рада, передають Шо?!Новини.
Вчора у Харкові запалили святкову ілюмінацію. Поки що лише на півгодинки, щоб протестувати декоративні вогні. Працівники СКП «Харківзеленбуд» та Центрального парку перевірили якість підключення та справність ілюмінації.
Прикраси розмістили у саду Шевченка, на території біля оперного театру, також прикрасили сухий фонтан на пл. Свободи. На оформлення витратили 1 км енергоощадних гірлянд, придбаних ще до повномасштабної війни.
З 1 грудня новорічну ілюмінацію включатимуть щовечора, якщо дозволятиме безпекова та енергетична ситуація у Харкові. Також сьогодні повністю прикрасили станцію метро “Університет”, де стоїть головна ялинка міста.







