Харків’янин більше трьох годин тримав у полоні двох жінок і бив їх

39-річного чоловіка взяли під варту після чого, як він проти волі утримував у квартирі двох мешканок Харкова. Він бив їх руками і ногами. Спецпідрозділом було проведено операцію “Грім”.

Подробиці інциденту повідомляє Харківська обласна прокуратура, передають Шо?!Новини.

10 червня 2025 року п’яний 39-річний харків’янин вдерся через вікно на першому поверсі до квартири на вулиці Франтішека Крала. В цей момент у приміщенні перебували дві жінки.

Повідомляється, що одна з постраждалих подобалася фігуранту. Він всіляко прояляв до неї увагу, але цього разу вирішив скористатися іншим “методом” демонстрації почуттів.

Опинившись у квартирі, зловмисник зачинив вікно та замкнув вхідні двері. Жінки опинилися у пастці. Тоді “залицяльник” відрізав пасма волосся у своєї знайомої, а потім почав бити обох жінок руками і ногами.

Він тримав постраждалих у полоні більше трьох годин, знущавшись над ними. Спецпідрозділ КОРД провів операцію «Грім», затримав фігуранта та звільнив жінок.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів