Харківʼянин залив труби водою, залишивши сусідів без газу

У Шевченківському районі Харкова сталася побутова аварія – у газові труби потрапила вода. Це вже другий такий випадок у місті з початку року.

Про це повідомляють «Газмережі», передають новини Харкова.

Один із мешканців вирішив сам замінити газовий прилад, але під час підключення переплутав шланги. У результаті вода з водопроводу пішла прямо в газову мережу. Через це без газу залишилися три сусідні будинки.

Газовикам довелося викачувати воду з труб та лічильників, а також заново перевіряти всю систему на герметичність.

Сусідам газ уже повернули, а от винуватцю аварії трубу перекрили. Тепер чоловік має за власні кошти оплатити всі ремонтні роботи «Газмереж».

Фахівці вкотре просять не лізти в газове обладнання самостійно, а викликати майстрів. Для консультацій є номер: 0 800 303 104.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів