У Харкові відбулася нарада щодо діяльності Державного біотехнологічного університету під час повномасштабної війни.
Про це повідомляє Харківська ОВА, передають Шо?!Новини.
Минулого тижня харківські навчальні заклади повернули до офлайн-навчання. Це буде можливо за умови облаштування укриттів. Відповідно до такого рішення, комбіноване навчання можливе і в закладах вищої освіти.
Внаслідок збройної агресії рф, у Харкові пошкоджень зазнали 23 заклади вищої освіти. Їх необхідно відновлювати, також потрібно залучати більше студентів, і зберегти іноземних студентів. Голова ХОВА зазначив, Харків і надалі триматиме статус студентської столиці.
Апарат Верховної Ради України передав Державному біотехнологічному університету комп’ютери, монітори, принтери, клавіатури тощо. Це один із тих закладів, що найбільше постраждали від обстрілів.
Ця техніка дозволить повноцінно відновити навчання та поновити діяльність корпусів.
