Харківські спортсмени на здобули перемогу в чемпіонаті з регбі

У другому турі чемпіонату України харківські регбісти отримали перемогу.

Про це повідомляє Харківська ОВА, передають Шо?!Новини.

Регбі-7 сезону 2023 року серед чоловічих команд Суперліги проходив у Львові. У змаганнях брали участь і спортсмени з Харківщини.

Збірна здобула перемогу у всіх матчах. Вони змагалися проти одеського «Кредо-63» та перемогли з рахунком 29:5. Також перемогли київський «Політехнік» з рахунком 21:5. У фіналі харківʼяни знову розгромили «Кредо-63» з рахунком 24:10.

«Пишаємося нашими чемпіонами, що гідно представляють Харківщину на спортивній арені країни та світу! Відновлення та підтримання спортивної галузі регіону – ще один знак непереможності та наближення країни до мирного життя», – зазначив голова Харківської ОДА Олег Синєгубов.

Третій тур змагань відбудеться 1 липня в століття.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів