Стало відомо, коли у Харкові нарешті батареї стануть гарячими.
У Харкові тепло подадуть лише після рішення уряду — про це заявив міський голова Ігор Терехов у коментарі Новини.LIVE.
За його словами, місто активно готується до зими, хоча деталі планів поки не розголошують із міркувань безпеки.
«Ми будуємо і систему теплопостачання, і опалення. Наразі не можу докладно коментувати ці питання через безпекові обставини — це ви чудово розумієте. Але ми готуємось, маємо свої плани і послідовно їх реалізуємо», — зазначив Терехов.
Мер попередив: легкої зими не буде, тож Харків готується до всіх можливих сценаріїв — навіть у найскладніших умовах.
Опалювальний сезон стартує, щойно Кабмін дасть офіційний «старт теплу».
