Кому на Харківщині постачатимуть газ безкоштовно?

До Харкова приїхала Віце-премʼєрка Ірина Верещук. Обговорювали підготовку до опалювального сезону.

Про це повідомляє Харківська ОВА, передають Новини Харкова.

Пані Верещук керує експериментальним проєктом, згідно з яким вразливі верстви населення з прифронтових територій забезпечать гуманітарним скрапленим газом.

«Дуже хочеться, щоб також відновилась спроможність місцевих газів, облгазів, бо втратити таку спроможність погано. Війна продовжується і ми розуміємо, що нам потрібно все це відновлювати. Якщо ми зможемо і забезпечити людей газом, і відновити спроможності, я думаю, що це буде додатковий ефект, заради чого ми і працюємо. Будемо зустрічатися щотижня, поки газ не дійде до людей», – додала Верещук.

Наразі проєкт проходить погодження. Взимку людей з територій, де зараз ведуться бойові дії і тих, які були деокуповані, планують забезпечити газом, попри постійні обстріли обʼєктів інфраструктури.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів