Харківські комунальники продовжують працювати над підготовкою систем водо- та теплопостачання.
Про це повідомляє Харківська міська рада, передають Шо?!Новини.
У Харкові посилюють енергетичну безпеку. Нещодавно сили ППО отримали автомобілі, щоб надалі продовжувати боротьбу з дронами, які запускають по місту росіяни. Для захисту критичної інфраструктури, у Харкові також зводять захисні споруди.
Підготовка до опалювального сезону триває. Системи тепло- та водопостачання комунальники підготували на 80%.
Зокрема до опалювального сезону планується завершити відновлення 60 житлових будинках, які зазнали руйнувань внаслідок обстрілів з боку рф.
