Медикиня «Госпітальєрів», яку на Харківщині вбили росіяни, мала сьогодні повернутися з ротації додому

Внаслідок атаки дроном на Харківщині загинула одна медикиня, іншу було поранено.

Про це повідомила нардепка та командир добровольчого батальйону «Госпітальєри» Яна Зінкевич, передають Новини Харкова.

Вчора окупанти вдарили FPV-дроном по евакуаційному автомобілю медиків-волонтерів, які їхали для виконання своєї задачі. Це сталося у Харківській області.

Екіпаж складався з трьох дівчат. Вони мали відпрацювати останній день на ротації, і наступного дня повернутися до своїх сімей.

За уточненою інформацією, загинула 35-річна медикиня Олександра Мулькевич з позивним «Майк». Інша парамедикиня отримала поранення середнього ступеню, проте вона, на щастя, вижила.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів