На Харківщині через сказ у собаки та кота оголосили карантин у двох громадах

На Харківщині карантинні обмеження запровадили одразу у двох районах області. Причиною стали загибла безпритульна собака в передмісті Харкова та домашній кіт на Ізюмщині.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області, передають новини Харкова.

У селищі Буди все почалося з чорного пса, який жив біля старої школи. Місцеві помітили, що в тварини травмована щелепа, а за кілька днів собака померла. Лабораторний аналіз підтвердив найгірші побоювання – сказ.

Через це з 18 лютого в Будах та навколишніх лісах діє карантин. Фахівці вже провели дезінфекцію на місці, де перебувала тварина.

Схожа ситуація і в Ізюмському районі. Там сказ виявили у кота в селі Петрівське, через що карантин запровадили з 24 лютого.

Ветеринари зараз активно обходять двори. Лише за лютий щеплення отримали понад 800 домашніх тварин, серед яких не тільки коти й собаки, а й корови.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів