На Харківщині дрони двічі атакували один і той самий об’єкт, щоб влучити у рятувальників

Окупанти знову використали свою улюблену тактику подвійного удару, намагаючись вбити пожежників на Харківщині.

Про це повідомляє ДСНС, передають новини Харкова.

Сьогодні під приціл безпілотників потрапило цивільне підприємство у селищі Васищеве. Внаслідок першого прильоту спалахнули дерев’яні піддони.

Вогонь розійшовся миттєво і захопив чималу площу – близько 800 квадратних метрів. На місце приїхали бійці ДСНС та місцева пожежна команда.

Тільки-но вони взялися за гасіння, росіяни запустили туди ще один дрон. Другий БпЛА влучив прямо в дах сусіднього складу, зовсім поруч із рятувальниками.

Пожежникам пощастило – ніхто з особового складу не постраждав, техніку також не зачепило. Попри ризик нових прильотів, вогонь усе ж таки загасили. Люди з підприємства теж вціліли.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів