На Харківщині судитимуть головну інженерку хімзаводу, через яку в Чугуївському районі отруїли землю.
Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура, передають новини Харкова.
Підприємство, що виготовляє побутову хімію та олію, тривалий час “підтікало” – через несправне обладнання хімікати виливалися просто в ґрунт.
Експертиза показала, що земля на території та навколо заводу тепер насичена амонієм, нітратами та фосфором у небезпечних дозах.
Відповідальною за екологічну безпеку була саме головна інженерка, яка, за версією слідства, “закривала очі” на диряві технологічні лінії.
Жінці вже повідомили про підозру, тепер її професійна недбалість може обернутися кримінальним терміном.
