На Харківщині рейди по дорогах закінчились жорсткими “знахідками” — у кожного другого водія проблеми

На Харківщині завершився Тиждень безпеки дорожнього руху, і інспектори точно не нудьгували.

Лише за кілька днів вони «пройшлися» по вантажівках і автобусах — і картина вийшла зовсім не райдужна, повідомляє Державна служба України з безпеки на транспорті.

79 машин — 38 порушень

Фактично кожен другий транспорт виявився з проблемами. Найбільше «грішили» фури: саме на них припало 30 порушень. Автобуси теж не відстали — ще 8 випадків недотримання правил.

Що перевіряли?

  • чи проходять водії додаткові інструктажі;
  • чи є транспорт у державному реєстрі ліцензіатів;
  • чи дотримуються перевізники умов, затверджених постановою Кабміну №1001.

У воєнний час недбалість на дорогах може коштувати занадто дорого. Тому рейди будуть продовжувати — і вже найближчим часом.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів