На Харківщині розпочали відбудову 63 обʼєктів: що відновлюють?

Кошти на роботи надав фонд ліквідації наслідків збройної агресії.

Про це повідомив директор Департаменту містобудування та архітектури ХОВА Антон Коротовських, передають Шо?!Новини.

У Харківській області почали відновлювали 48 багатоквартирних будинків, 8 медичних, 4 навчальних та 2 адміністративних закладів.

Конкретніше, у Дергачах відновлюють 17 багатоквартирних будинків, у смт Старий Салтів – 3, в Лозовій – 2, ще по одному – в Золочеві, Чугуєві, Балаклії та Новій Гусарівці.

Завершується ремонт трьох багатоквартирних будинків у Старому Салтові, та ще трьох – у Дергачах.

Також на Харківщині відновлюють 4 навчальні заклади. У Старому Салтові вже почали роботи, у Чугуєві, Люботині та Мерефі почнуть, як отримають дозвіл.

Зокрема розпочали роботи в обласній дитячій клінічній лікарні, у Центрі первинної медико-санітарної допомоги міста Дергачі та в амбулаторіях у Лісному, Руській Лозовій, Великих Проходах, Малих Феськах, Старому Салтові. В Ізюмі та Руській Лозовій відновлюють адмінбудівлі.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів