На Ізюмщині 39-річна жінка так сильно хотіла допомогти знайомому “відмазатися” від адмінштрафу, що сама заробила кримінальну справу. Тепер замість свідка вона стала підсудною за брехню в залі суду.
Про це повідомляє поліція Харківської області, передають новини Харкова.
Усе почалося ще в липні минулого року. Жінку покликали дати свідчення у справі про порушення правил. Попри офіційне попередження, що за брехню можна сісти, вона все ж таки вирішила набрехати.
Свідок запевняла суддю, що за кермом авто була зовсім інша людина, хоча насправді це було не так.
Спроба заплутати правосуддя провалилася – обман швидко розкусили, а справу проти самої “помічниці” вже передали до суду.
