На Харківщині судитимуть жінку, яка намагалася обманути суд

На Ізюмщині 39-річна жінка так сильно хотіла допомогти знайомому “відмазатися” від адмінштрафу, що сама заробила кримінальну справу. Тепер замість свідка вона стала підсудною за брехню в залі суду.

Про це повідомляє поліція Харківської області, передають новини Харкова.

Усе почалося ще в липні минулого року. Жінку покликали дати свідчення у справі про порушення правил. Попри офіційне попередження, що за брехню можна сісти, вона все ж таки вирішила набрехати.

Свідок запевняла суддю, що за кермом авто була зовсім інша людина, хоча насправді це було не так.

Спроба заплутати правосуддя провалилася – обман швидко розкусили, а справу проти самої “помічниці” вже передали до суду.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів