На Харківщині вдвічі збільшили виплати для дітей-сиріт

Також виплати зросли для дітей, позбавлених батьківського піклування з інвалідністю підгрупи А.

Про це повідомили у Харківській ОДА, передають новини Харкова.

На сесії Харківської облради ухвалили рішення про збільшення виплат для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з інвалідністю підгрупи А.

«Продовжуємо системно підтримувати прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, які взяли на виховання дітей пільгової категорії. Наша мета – охопити піклуванням якомога більше дітей Харківської області, створити умови для їх гармонійного та комфортного розвитку» – зазначила заступниця начальника ХОВА Віта Ковальська.

Для діток виплати збільшили з 5 до 10 тисяч гривень. На реалізацію цих виплат передбачається понад 612 тисяч гривень.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів