Село Українське Циркунівської громади залишалося без світла з початку повномасштабного вторгнення рф.
Про це повідомляє Харківська ОВА, передають Шо?!Новини.
У селі Українське працівники “Харківобленерго” відновили світло після того, як населений пункт був знеструмлений протягом двох років.
Фахівці відновили 40 прогонів високовольтної лінії 10 кВ, замінили силовий трансформатор місцевої підстанції та відремонтували лінії 0,4 кВ по селу. Також довелося розчищати траси ліній електропередачі – за два роки вони заросли рослинами.
Роботи вже майже завершено. Незабаром світло повернуть в усі будинки. Наразі у селі зареєстровано приблизно 20 точок обліку, але споживачів більше, бо поряд знаходяться два великих садових товариства.
