Окупанти продовжують обстрілювати прикордонні населені пункти у Харківській області – є постраждалі та загиблі.
Про це розповів голова Харківської ОДА Олег Синєгубов, передають Шо?!Новини.
Вчора, близько 18:00, ворог обстріляв село Сенькове Куп’янського район. Внаслідок удару, постраждав 49-річний водій швидкої допомогию. Його було поранено, і він отримав вибухову травму.
Сьогодні, о 10:30, окупанти завдали удару по Курилівці. Загинула 67-річна місцева мешканка. Також стало відомо, що у лікарні померла 55-річна жінка після авіаудару по селу Чорне, який відбувся 15 лютого.
Вовчанськ обстрілювали кілька разів. Пошкоджено 8 житлових будинків, у Куп’янську горів гараж. У селі Московка Куп’янського району руйнувань зазнав приватний будинок.
По селу Басово Богодухівського району ворог завдав 12 ударів з мінометів. Постраждали адмінбудівлі та енергомережі місцевого сільгосппідприємства. А у селі Івашки пошкоджень зазнав двоповерховий багатоквартирний будинок. Окупанти обстріляли населений пункт під час розвантаження гуманітарної допомоги.
Сім разів ворог атакував українські позиції в районі Синьківки та Табаївки.
