3-річний песик Арон дуже зрадів, коли побачив людей. Після реабілітації йому шукатимуть родину.
Про це повідомляють волонтери Порятунку тварин Харків, передають Шо?!Новини.
Під час евакуації тварин в районі Вовчанська, волонтери виявили собаку на задньому дворі одного з будинків. Він випив яму в землі, навпроти будки – там він ховався від обстрілів.
«Песику Арону 3 роки, він дуже любить людей, радів, як тільки побачив нас. Після курсу відновлення ми шукатимемо йому родину», – розповіли волонтери.

Також спільно з «12 Вартових» евакуювали 15 козлят, шість котів та ще одного песика Аміго. Йому 6 років, він вже пройшов адаптацію, і шукає новий дім.

