На Харківщині ідентифікували 32-річного командир підрозділу росгвардії, який під час окупації влаштував справжнє полювання на місцевого суддю. Мета була простою – змусити людину в мантії працювати на ворога.
Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура, передають новини Харкова.
Суддю викрадали кілька разів. Спочатку возили до катівні в захопленому відділку поліції, де били та погрожували зброєю.
Потім окупанти вломилися до нього додому, знову побили, пограбували квартиру та відібрали паспорти.
Наостанок чоловіка вивезли на дачу, де влаштували показову “страту” – стріляли над головою та обіцяли вбити, якщо той спробує втекти через блокпости.
Попри тиск і погрози розстрілом, суддя не зламався. Тепер росгвардієць має офіційну підозру за порушення законів та звичаїв війни. Поки що заочно, але списки воєнних злочинців поповнюються щодня.

