На Харківщині встановили особу росгвардійця, який знущався з судді

На Харківщині ідентифікували 32-річного командир підрозділу росгвардії, який під час окупації влаштував справжнє полювання на місцевого суддю. Мета була простою – змусити людину в мантії працювати на ворога.

Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура, передають новини Харкова.

Суддю викрадали кілька разів. Спочатку возили до катівні в захопленому відділку поліції, де били та погрожували зброєю.

Потім окупанти вломилися до нього додому, знову побили, пограбували квартиру та відібрали паспорти.

Наостанок чоловіка вивезли на дачу, де влаштували показову “страту” – стріляли над головою та обіцяли вбити, якщо той спробує втекти через блокпости.

Попри тиск і погрози розстрілом, суддя не зламався. Тепер росгвардієць має офіційну підозру за порушення законів та звичаїв війни. Поки що заочно, але списки воєнних злочинців поповнюються щодня.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів