На Харківщині загинуло четверо маленьких хлопчиків через безвідповідальність горе-матері

Через недбалість матері, на Харківщині загинуло четверо дітей. Старшому було всього 9 років.

Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура, передають Шо?!Новини.

14 листопада у селищі Пісочин на Харківщині загорівся житловий будинок. Всередині перебувало п’ятеро дітей та один дорослий. Вижив лише 16-річний хлопець.

Рятувальники виявили в палаючій оселі чотирьох маленьких хлопчиків від 4 до 9 років, які були рідними братами. З ними знайшли тіло 52-річного дідуся. За попередньою інформацію, пожежа сталася через роботу електричних обігрівачів.

Як виявилося, 29-річна мати загиблих хлопчиків 9 листопада залишила їх на свого 52-річного батька. Чоловік тривалий час хворів і не міг доглядати за дітьми як слід. Також з ними залишався її 16-річний брат. Жінка так і не повернулася того дня, як і в наступні дні.

“Внаслідок злісного невиконання своїх батьківських обов`язків по догляду за малолітніми дітьми, в тому числі залишення їх без будь-якого нагляду, легковажності та байдужості до їх долі, настали тяжкі наслідки у вигляді смерті її синів, які знаходились у будинку”, – сказано у повідомленні прокуратури.

Діти отруїлися чадним газом та оксидом вуглецю. Горе-матері повідомили про підозру.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів