На Харківщині зникли двоє волонтерів, які їхали на евакуацію – їх могли розстріляти

Волонтери зникли у Вовчанську, коли їхали евакуювати людей. Наразі про їх долю нічого достовірно невідомо.

Про це розповів начальник Слідчого управління ГУНП у Харківській області, передають Шо?!Новини.

Днями до Вовчанська поїхали двоє волонтерів на власному автомобілі. Вони збиралися евакуювати місцеву родину з міста. Проте за адресою вони так і не з’явилися – волонтери просто зникли.

На жаль, є інформація від свідків, що їх розстріляли росіяни. Один з них загинув, інший – поранений.

19-річний свідок цього злочину також постраждав від рук окупантів. Він приїхав напередодні до бабусі у Вовчанськ, що вивезти з міста рідних. Але поки вони збирали речі, до будинка увірвалися озброєні окупанти.

Вони роздягли хлопця та кинули до підвалу. При спробі втекти – по ньому почали стріляти. Потім росіяни погрожували вбивством та знову зачинили у підвалі. Він дивом вижив.

Звільнився він вночі, коли окупанти залишили будинок. Наразі і він, і його бабусі – у безпеці.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів