На Ізюмщині відновили електропостачання в одному з деокупованих сел

У село Велика Комишуваха в Ізюмському районі повернули світло.

Про це повідомляє Харківська ОВА, передають Шо?!Новини.

Під час окупації населеного пункту та внаслідок його постійних обстрілів, село Велика Комишуваха значно постраждало. З восьми електропідстанцій в селі залишилася цілою лише одна.

90% високовольтної лінії протяжністю 27 км було пошкоджено. Наразі енергетики відновлюють електропостачання. З березняу селі проводилися ремонтні роботи. Спеціалісти працювали без вихідних, щоб повернути світло людям.

За цей час фахівцям вдалося відновити 55 стійок та більше 19 км дроту. На іншій лінії замінили 25 опор та понад 3 км дроту. Таким чином напруга з’явилась на першій підстанції, а до електропостачання підключили 22 будинки.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів