Внаслідок атаки КАБом по Шевченківському району 6 квітня, загинула одна людина. Водій, який хотів підвезти загиблого, бачив це на власні очі.
Про це розповів начальник Слідчого управління ГУНП у Харківській області Сергій Болвінов, передають Шо?!Новини.
Окупанти посилили удари по Харкову – бʼють ракетами, безпілотниками, а тепер ще й авіабомбами. Атакують прицільно по житловим кварталам.
6 квітня ворог завдав чергового удару по Шевченківському району. Влучив у школу. Дітей там не було, проте були троє вчителів.
Внаслідок влучання загинув цивільний чоловік, ще один отримав поранення. Загиблий був в автомобілі в момент ворожої атаки. Водій цього авто став свідком жахливої трагедії – він отримав легкі поранення.
Жертва російської атаки проживав у будинку, біля якого влучив КАБ. Він вийшов з дому за 40 хвилин до удару. Чоловіки познайомилися, і водій запропонував підвезти харківʼянина.
Тільки-но чоловік сів у салон авто, прилетіла бомба. Пасажир загинув на місці.
