Ворог вночі вдарив ракетою по Харкову.
Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура, передають Шо?!Новини.
Близько третьої години ночі російська армія вдарила по Слобідському району Харкова. Влучили в одну з найзавантаженіших міських трас, попередньо, ракетою «Гром Е-1».
Як наслідок, пошкоджено контактні лінії громадського транспорту, непрацююча автозаправка, готель та гіпермаркет. Також постраждала мережа вуличного освітлення.
Зранку 9 листопада окупанти обстріляли з артилерії село Прудянка на Харківщині. Влучили у приватний будинок. Власник оселі, 60-річний чоловік, зазнав гострої реакції на стрес.
