Не буде ніякої “буферної зони”: путін планує йти далі, можна готуватися до боїв за Суми і Харків

РФ хоче створити так звану “буферну зону”. Насамперед це стосується Харківської та Сумської областей. Жорін з 3 ОШБр заявив, що дня нас це катастрофа, і можна одразу готуватися до боїв за Харків і Суми.

Що ще каже заступник командира 3 ОШБр Максим Жорін, передають новини Харкова.

22 травня путін заявив про створення “буферної зони” безпеки вздовж кордону рф та України. За уточненою інформацією, йдеться про Курську, Брянську та Бєлгородську області. Ці регіони межують з Харківською, Сумською та Чернігівською областями. Фактично це означає захоплення прикордонних територій України.

Як повідомили в РБК, посилаючись на джерела, рф збирається створити “буферну зону” глибиною в 15-20 км на Сумщині та Харківщині. А російський генерал Соболєв заявив про “буферну зону” в Одещині, Дніпропетровщині, Миколаївщині, Чернігівщині, Харківщині та Сумщині.

Жорін заявив, що це для нас буде катастрофою. Ніякої “буферної зони” не буде, путін не приховує, що планує йти далі.

“В такому разі можна одразу готуватись до боїв за Суми та Харків”, – каже Жорін.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів