Обстріл Харкова 2 січня: одна загибла, 45 постраждалих, з них 5 дітей

Окупанти в черговий раз обстріляли Харків – щонайменше 6 ударів по Шевченківському району.

Про це повідомляє голова Харківської ОДА Олег Синєгубов, передають Шо?!Новини.

Близько 07:30, ворог завдав масованого удару по Україні «Кинджалами». Частину з ракет запустили по Харкову. Щонайменше 6 ракетних ударів завдали по центру міста, у тому числі по Шевченківському району.

Станом на зараз, постраждало 45 людей, 91-річна жінка загинула. 5 дітей було поранено – три хлопчики 9-ти років та дівчинки 6 та 13 років. Вони зазнали вибухових травм, забоїв, акубаротравм. Наразі четверо з них знаходяться у лікарні.

Поранені жінки віком від 19 до 84 років, а чоловіки – від 24 до 60 років. Окрім дітей, у лікарнях перебувають 34 особи, троє з них – у важкому стані, одна жінка – в комі.

Руйнувань зазнали багатоквартирні будинки, автомобілі, цивільна інфраструктура. На місці досі працюють екстрені служби.

Міський голова Харкова Терехов повідомив, що пошкоджено 33 житлові будинки, у багатоквартирних будинках вибито близько 170 вікон. Пошкоджено тепломагістралі, внаслідок чого шість будинків залишилися без опалення. У Шевченківському районі спостерігаються проблеми з електро- та газопостачанням.

Через пошкодження магістрального газопроводу, стався вибух. На щастя, витік газу вже локалізували.

Людей, чий дім постраждав, тимчасово поселять у гуртожитку. Поліція заявила, що у цей час всі будинки та адімнбудівлі будуть під охороною, навіть вночі. Спроби мародерства будуть суворо каратися.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів