Поки польські фермери висипають на кордоні українське зерно, яке наше люди збирають під обстрілами та на мінних полях, росіяни знищують врожай на території України.
Про це повідомив начальник Слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергій Болвінов, передають Шо?!Новини.
Минулого вечора росіяни атакували сільгосппідприємство на Харківщині. У Пісочині було знищено ангар з кукурудзою, ще два ангари із зерном було пошкоджено. На місці влучання залишилася велика вирва глибиною три метри та шість метрів в діаметрі.
Підприємство атакували з установки С-300. На місці залишилися уламки ракет. Також було пошкоджено сільгосптехніку.
Окрім того, росіяни завдали удару по підприємству, що ремонтує вантажівки, внаслідок чого пошкоджень зазнав один з автомобілів. На щастя, жертв чи постраждалих немає.


