Партнером Харкова став американський Даллас

Терехов підписав декларацію про партнерство з мером Далласа Еріком Джонсоном.

Про це повідомляє Харківська міська рада, передають Шо?!Новини.

Харків тепер має ще одного партнера за кордоном. Мова йде про місто Даллас штату Техас. Між містами дистанційно підписали меморандум.

Американський мер зазначив, що ще у березні 2022 року в Далласі ухвалили резолюцію, в якій засудили вторгнення та збройну агресію рф. І підписання цієї декларації налагодить співпрацю між містами за багатьма напрямками.

«Ми цінуємо вашу позицію щодо вторгнення рф в Україну. Підтримка народу США для нас є дуже важливою. Адже сьогодні ми відстоюємо демократію всього світу та сплачуємо за це дуже серйозну ціну. Впевнений, що ця угода стане імпульсом розвитку наших взаємовідносин. Найближчим часом наші команди розроблять покроковий план співпраці, який ми будемо втілювати разом», – додав Терехов.

Після підписання угоди, мери вирішили обмінятися прапорами своїх міст. Прапор Харкова розмістять у мерії Далласа, в кімнаті з прапорами націй. Джонсон зазначив, що він там буде до кінця війни, а після Перемоги України, вони разом спустять стяг.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів