Після влучання військовий шпиталь у Харкові знову проводить операції

Внаслідок масованого удару по Харкову 29 березня було пошкоджено харківський військовий  госпіталь.

Начальник Військово-медичного клінічного центру Північного регіону Едуард Хорошун повідоми, що це не перший обстріл медзакладу, передають Шо?!Новини.

У Харкові під час масованого обстрілу Харкова атакували військовий шпиталь. Цю інформацію підтвердили у Генштабі ЗСУ.

Серед постраждалих – як пацієнти, так і персонал. Пошкоджено кілька корпусів, і це не вперше обстрілюється саме цей військовий госпіталь.

Внаслідок вибухової хвилі руйнувань зазнали також операційні, однак там вже відновили операції.

«Шпиталь не може зупинити надання допомоги і лікування пацієнтів ані на хвилину», – зазначають у медзакладі.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів