Внаслідок масованого удару по Харкову 29 березня було пошкоджено харківський військовий госпіталь.
Начальник Військово-медичного клінічного центру Північного регіону Едуард Хорошун повідоми, що це не перший обстріл медзакладу, передають Шо?!Новини.
У Харкові під час масованого обстрілу Харкова атакували військовий шпиталь. Цю інформацію підтвердили у Генштабі ЗСУ.
Серед постраждалих – як пацієнти, так і персонал. Пошкоджено кілька корпусів, і це не вперше обстрілюється саме цей військовий госпіталь.
Внаслідок вибухової хвилі руйнувань зазнали також операційні, однак там вже відновили операції.
«Шпиталь не може зупинити надання допомоги і лікування пацієнтів ані на хвилину», – зазначають у медзакладі.
