Поки харків’янка гуляла, її син випав із вікна, а донька помирала від зневоднення: деталі

У Харкові на проспекті Ново-Баварському 4-річний хлопчик випав із вікна четвертого поверху, поки його 29-річна матір десь гуляла.

Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура, передають новини Харкова.

Дитина померла в кареті швидкої допомоги. Коли правоохоронці потрапили до зачиненої квартири, вони знайшли там ще одну дитину – дівчинку, якій немає і трьох років.

Маля було в жахливому стані, з явними ознаками зневоднення. Зараз вона під наглядом лікарів.

Як виявилося, у 2023 році цю ж матір з сином знайшли на сміттєзвалищі. Тоді дитину вилучали, але згодом повернули матері, яка за цей час встигла народити ще й доньку.

Після цього родина просто зникла з радарів контролюючих органів. Тепер прокуратура шукає винних не лише серед родичів, а й серед поліцейських та працівників служби у справах дітей, які допустили такий фінал.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів