Лише за перші два тижні нового року на Харківщині сталася серія трагедій – через чадний газ постраждало 18 людей, дев’ятеро з них загинули.
Про це повідомляє КНП ХОР «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», передають новини Харкова.
Серед тих, кого ледь врятували — п’ятеро дітей, чий організм найшвидше піддається дії токсину.
Медики б’ють на сполох – цей газ неможливо відчути на запах чи колір. Часто люди думають, що просто втомилися або занедужали, бо голова починає боліти, з’являється нудота та слабкість.
Першими на небезпеку зазвичай реагують домашні тварини — їхня дивна поведінка може стати для вас останнім шансом на порятунок.
Щоб не стати частиною страшної статистики, правила прості: не грійтеся газовими плитами, виставляйте генератори тільки на вулицю та перевіряйте тягу в печі.
