Харків обстрілюють протягом усього дня 19 січня. Ворог бʼє по місту хвилями, застосовуючи і ракети, і дрони-камікадзе.
Про це повідомляє мер Харкова Ігор Терехов, передають новини Харкова.
Основний удар припав на Слобідський район – туди прилетіло одразу чотири ракети. Ціль — об’єкт критичної інфраструктури, який зазнав значних руйнувань. Поки енергетики оцінюють масштаби пошкоджень, місто оговтується від атак шахедів в інших районах.
Уламки одного дрона впали у Новобаварському районі (на щастя, без жертв), а інший безпілотник поцілив просто у житлову забудову Салтівського району. Там вибуховою хвилею повибивало вікна у багатоповерхівках та понівечило автівки у дворах.
Також зафіксовано «приліт» БПЛА у самому центрі міста — деталі щодо руйнувань там ще з’ясовуються.
