Армія рф дійсно може готувати наступ на Харківську та Сумську області. Попередньо, наступ планується на кінець травня – початок червня.
Про це заступник начальника ГУР Міноборони України Вадим Скібіцький розповів виданню The Economist, передають Шо?!Новини.
У ГУР припускають, що наступ росіян почнеться у кінці травня або на початку червня. За їхніми даними, росіяни залучили 514 тисяч сухопутних військ.
Попередньо, на кордоні з Харковом базується 35 тисяч російських війкових, проте окупанти планують збільшити їх чисельність до 50-70 військовослужбовців. Також вони створюють створюють дивізію резервів – 15-20 тисяч чоловік. Але цього замало для того, щоб захопити Харків – впевнений Скрібіцький.
Плани по захопленню Харкова підтверджує і командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенант Олександр Павлюк. Він зазначив, що рф хочу знищити Україну.
“Наші спецслужби кажуть, що у росіян дійсно є план взяття Харкова чи Сум, але ми не знаємо, наскільки ці плани серйозні та чи здатні вони їх реалізувати тими силами, які вони мають у своєму розпорядженні”, – заявив командувач інтерв’ю The Times.
