Росіяни мають план по захопленню Харкова та Сум – ЗСУ

Армія рф дійсно може готувати наступ на Харківську та Сумську області. Попередньо, наступ планується на кінець травня – початок червня.

Про це заступник начальника ГУР Міноборони України Вадим Скібіцький розповів виданню The Economist, передають Шо?!Новини.

У ГУР припускають, що наступ росіян почнеться у кінці травня або на початку червня. За їхніми даними, росіяни залучили 514 тисяч сухопутних військ.

Попередньо, на кордоні з Харковом базується 35 тисяч російських війкових, проте окупанти планують збільшити їх чисельність до 50-70 військовослужбовців. Також вони створюють створюють дивізію резервів – 15-20 тисяч чоловік. Але цього замало для того, щоб захопити Харків – впевнений Скрібіцький.

Плани по захопленню Харкова підтверджує і командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенант Олександр Павлюк. Він зазначив, що рф хочу знищити Україну.

“Наші спецслужби кажуть, що у росіян дійсно є план взяття Харкова чи Сум, але ми не знаємо, наскільки ці плани серйозні та чи здатні вони їх реалізувати тими силами, які вони мають у своєму розпорядженні”, – заявив командувач інтерв’ю The Times.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів