Росіяни вбивають цивільних у Вовчанську на Харківщині, там можуть бути діти – волонтер

На вулицях Вовчанська лежать мертві люди. Цивільним не дають евакуюватися.

Про це заявив волонтер Вʼячеслав Ільченко, передають Новини Харкова.

У Вовчанську тривають запеклі бої. При спробах цивільних евакуюватися з міста, росіяни обстрілюють їх з FPV-дронів. Люди йдуть на це, тому що померти з голоду – не краща альтернатива.

Тільки вчора виходили люди, які провели у підвалі без їжі 10 днів. Але так можливість вижити більша, якщо спробувати вийти з підвалу.

Росіяни не дотримуються жодних законів та звичаїв війни щодо цивільного населення. Вони знищують місто просто під фундамент, не дозволяючи людям врятуватися. Цивільних використовують як живий щит.

Неможливо точно сказати, скільки людей залишається у Вовчанську. За останніми даними ХОВА, у місті залишається близько 50 цивільних.

Люди намагаються вийти через посадки, вулиці, але ворог не дає жодного шансу. На вулицях просто лежать трупи. Також там ще можуть залишатися діти.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів