У Харкові планують забезпечити децентралізацію енергозабезпечення міста.
Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час прес-конференції, передають Шо?!Новини.
Задля енергетичної стійкості, Україна зосередилася на децентралізованій генерації та децентралізованій тепловій генерації. Найбільше уваги до Харкова та області, тому що ворог фактично знищив всі ТЕЦ, які були навколо міста.
“Ми завозимо туди мобільні котельні – невеличкі, одномегаватні, які встановлюються місцевою владою. Особисто був на таких об’єктах спільно з головою обласної військової адміністрації, з мером Харкова. Дивилися, як вони готуються”, – розповів Шмигаль.
Зокрема він зазначив, що у Фонді підтримки енергетики України накопичили 560 мільйонів євро, а міжнародні партнери профінансували закупівлю обладнання розподіленої генерації загальною потужністю 170 МВт.
