Продовжується будівництво шести підземних шкіл у Харкові.
Про це повідомляє міський голова Харкова Ігор Терехов, передає видання Шо?!Новини.
Харків став першим містом в Україні, в якому побудували школу під землею. Зараз на території міста будують ще шість підземних шкіл.
Частина зі згаданих навчальних закладів майже готова до експлуатації. Кілька шкіл добудують весною, а інші запрацюють вже з 1 вересня 2025 року.
Також у Харкові облаштовані приміщення на шести станціях метрополітену, де діти продовжують навчатися в умовах повномасштабної війни.
