Світло у Харкові подорожчає: скільки доведеться платити вже з 2026 року

Харківʼянам слід бути готовими, адже вже з 2026 року тарифи за світло можуть злетіти.

Про це повідомляють Шо?!Новини з посиланням на «Економічну правду».

Посилаючись на лист Мінекономіки №3011-02/30287-03, видання стверджує – щороку тарифи зростатимуть на 10-20%. Це означає, що ціни на світло підніматимуть поступово, але це вдарить по гаманцях харківʼян.

Водночас НКРЕКП зараз підвищує тарифи на розподіл електроенергії для обленерго. Це робиться для того, щоб погасити борги перед «Укренерго» та підготуватися до зими як слід.

Наразі харківʼяни платять за світло 4,32 грн за кВт-год. При цьому нічний тариф складає 2,16 грн за кВт-год.

Найгірше, що якщо прогнози справдяться, до кінця 2028 року за електроенергію платитимемо вже більше 6 грн за кВт-год.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів