Синоптики оголосили “жовтий” рівень небезпеки у Харкові та області 18 травня

Харків’ян та мешканців області попереджають про різке погіршення погоди 18 травня.

Про це повідомляє Регіональний центр з гідрометеорології, передають новини Харкова.

Синоптики оголосили “жовтий” рівень небезпеки через негоду, що насувається.

Найближчим часом і до кінця доби в регіоні очікуються грози, місцями град та сильні пориви вітру (шквали) зі швидкістю 15-20 м/с.

Негода зачепить як обласний центр, так і райони області. Фахівці радять бути обережними під час перебування на вулиці – не залишати авто під деревами та триматися подалі від рекламних щитів і ліній електропередач.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів