У 2025 році українцям доведеться платити більше за світло та газ.
Про це повідомив заступник директора Асоціації енергетичних і природних ресурсів України Андрій Закревський в ефірі телеканалу “Еспресо”, передають Шо?!Новини.
Вже у 2025 році можуть зрости ціни за природний газ та електроенергію. Тому ситуація на енергетичному ринку вже зараз потребує активних дій.
“Від завтрашнього дня треба займатися імпортом, треба закінчити ситуацію з Укрнафтобурінням і Smart Energy. Тому що нам знадобиться кожен куб природного газу і треба очікувати цього року збільшення цін на електроенергію, яке давним-давно затягувалося. І на газ”, – сказав Закревський.
Він вважає, що відкриття енергетичного ринку може вирішити багато актуальних проблем. Тоді Україна зможе зняти з себе навантаження щодо закупівлі газу.
На думку експерта, потрібно надати приватним компаніям можливість експортувати газ та підключатися до електромереж.
