Терехов повідомив, чи проведуть у харківських школах лінійки 1 вересня

Перший дзвінок у школах Харкова вже дуже скоро, а саме наступного понеділка. 1 вересня за парти сядуть близько 17 тисяч учнів. Але навчатимуться вони під землею. У місті ніхто не стане ризикувати дітьми.

Про це повідомив міський голова Ігор Терехов в ефірі телемарафону “Єдині новини”.

З 1 вересня у Харкові працюватимуть сім підземних шкіл і шість переобладнаних станцій метро. Там діти будуть навчатися, незважаючи на повітряні тривоги, у цілковитій безпеці.

Чи будуть лінійки 1 вересня

За словами мера, цього року у Харкові до першого класу вже записалося 6 тисяч дітей. Всі вони підуть до школи офлайн, а свято Першого дзвоника відбудеться безпосередньо у підземних навчальних закладах.

“Для нас це дуже важливо, бо це — емоція наших маленьких містян”, – наголосив Терехов.

Чому навчання відбуватиметься лише під землею

Посадовець пояснив, що через щоденні обстріли й масштабні руйнування у місті наразі неможливо забезпечити безпечне навчання “на поверхні”.

“Ми перебуваємо практично кожного дня під постійними обстрілами. І руйнації — жахливі, руйнації наших шкіл”, — зазначив він.

Як підготувався Харків

За словами мера, вже шість станцій метрополітену переобладнані під класи, де школярі зможуть навчатися. Крім того, до 1 вересня місто матиме сім сучасних підземних шкіл, три з яких збудували нещодавно.

“І будемо розпочинати з 1 вересня навчання дітей”, – підсумував Терехов.

Раніше голова ХОВА Олег Синєгубов закликав школи відмовитися від святкових заходів 1 вересня, а якщо і проводити – то тільки в укриттях. Все – через безпекову ситуацію у місті.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів